ÜRÜNLER

ABB

ABB Grubu Türkiye’nin en önemli elektrifikasyon projelerinde ve sanayi tesislerinde başrol üstlenmiştir. ABB Türkiye İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da bulunan 50’000 m2 yerel üretim tesisleri ve 17’000 m2 ofis alanında 1’690 çalışanı ile 70’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

1965’ten bu yana Dünya’da yaklaşık 50 ülkede ABB Türkiye tesislerinde üretilmiş 2000’den fazla güç trafosu güvenilir ve kesintisiz enerji sağlamaktadır.

ABB'NİN SEKTÖRDEKİ KONUMU

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), dijital endüstriler için kapsamlı sunumları olan öncü bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşan inovasyon geleneği ile ABB, dünya çapında öncü ve müşteri odaklı dört iş koluyla bugün dijital endüstrilerin lideridir: Bunlar, ABB AbilityTM dijital platformuyla birlikte desteklenen Elektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket Sistemleri, ile Robotik ve İmalat Otomasyonu işletmeleridir.

ABB’nin piyasada öncü Güç Şebekeleri işletmesi 2020 yılında Hitachi’ye devredilecektir. ABB yaklaşık 147.000 çalışanı ile 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

ENTES

ENTES, 1980 yılından bu yana enerjinin verimliliği ve kalitesi alanlarında çözümler sunan lider teknoloji şirketidir. ENTES, enerjinin değerli ve yüksek maliyetli olduğu ülkemizde, enerji kalitesi ve verimliliği için tutkuyla çalışan büyük bir aile. ENTES kurumların kullandıkları enerjiye kolaylıkla hakim olmasını sağlamak amacıyla 1980 yılından beri müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayan değerli çözümler üretiyor.

İş yapışı şekillendiren lider işletmelerden biri olan ENTES, işin en düşük maliyetle yapabilmesi için enerjiyi kontrol edilebilir bir kavrama dönüştürüyor ve bu sayede ekonomiye yeni olanaklar sunuyor. ENTES, kendi öz kaynaklarından yola çıkarak beyin gücünü değerlendiriyor, dünyadaki teknolojik gelişmelere açık ve faydacı olmak için emek veriyor. Her yeni gün yüzbinlerce noktadan başlayıp, dünyada 100'den fazla ülkenin enerjisini kontrol altına alıyor.

ENTES'İN SEKTÖRDEKİ KONUMU

50 kişilik kadrosu ile Türkiye’nin Enerji Verimliliği ve Kalitesi alanlarındaki en güçlü ve akredite "Özel Sektör Ar-Ge Merkezi". Dünya’nın en gelişmiş üretim teknolojilerinin kullanıldığı, 12.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisleri, 30.000 komponent/saat SMD dizgi kapasitesi ile senede 2.000.000 cihaz üretim kapasitesi,Dünya çapında konusunda lider firmalara OEM üretimi,üm süreçlerde ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi uyumluluğuna sahiptir.

%100 yerli sermaye, Kurulduğu 1980 yılından bu yana istikrarlı büyüme, Dünya klasmanında yüksek kalite standartları ve uluslararası sertifikasyonlar, Nitelikli 350’yi aşkın çalışan,Türkiye’nin tamamına yayılmış bayileri, 11 bölge müdürlüğü ile sektörün en güçlü dağıtım ve teknik destek ağı,Yurt dışı pazarlarda 107 farklı ülkede pazar tecrübesi ve Yunanistan, Hollanda ofisleri ile sektöründe dünyaca tanınan marka.

GRUP ARGE

Grup Arge olarak, yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi neticesinde 2009 senesinde SVC çözümünü ilk kez 5 kademeli olarak geliştirmiştik. 10. yılını geride bırakan Smart SVC sistemleri, ilerleyen süreçte kademe sayısını ve çözüm alanlarını genişleterek, her türlü işletmenin reaktif enerji sorunlarına tam ve kalıcı çözüm üreten bir sistem haline geldi. Sizlerle beraber yakalamış olduğumuz bu başarının gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süre zarfında firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı siz değerli iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Gün geçtikçe değeri daha da artan enerji verimliliği alanında yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda, sizlerden gelen talepler ve saha ekibimizin gözlemleri doğrultusunda her geçen gün ürün ailemize yeni üyeler ekleyip, mevcut ürünlerimizde de kullanım kolaylığı ve kaliteyi artırma odaklı revizyon çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu doğrultuda ar-ge çalışmalarımızın yanında, gerekli alt yapı yatırımlarımızı ise süratle devam ettiriyoruz.

HYUNDAI HEAVY

Hyundai Heavy Industries Co. Ltd, 1972 yılında kurulmuştur. Altı farklı alana bölünmüştür. Bunlar; Gemi inşaatı, Offshore ve Mühendislik, Endüstri fabrikasyon ve mühendislik, Makine ve Motor, Elektro elektrik sistemleri, İş makineleri ve inşaattır. • Dünyanın en büyük limanını 1974 yılında devreye almıştır. Hyundai Heavy Industries Co. Ltd, gemicilik sektörünün en büyük firmasıdır. • 1973 yılında Hyundai Heavy Industries Co. Ltd, Elektrik departmanını kurmuş, ardından 154 kilovolta kadar trafo imalatına başlamıştır. Hyundai İkinci trafo fabrikasında ise 525 kilovolta kadar trafo imalatı yapılmaya başlanmıştır. 1979 yılında Hyundai Heavy Industries Co. Ltd, motor fabrikası açılmıştır. Hyundai yine 1979’da Ultra yüksek voltaj trafo test laboratuarı açılmıştır.

HYUNDAI'NİN SEKTÖRDEKİ KONUMU

2003 yılında Hyundai Heavy Industries Co. Ltd, Amerikan Enova firmasıyla elektrikli araçlar, güneş enerjisi teknolojisi ve rüzgâr teknolojisi alanında ortaklık anlaşması yapılmıştır. Hyundai Heavy Industries Co. Ltd, firmasının diğer alanlardaki üretimleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

Hyundai Electric OG ve AG’ de kesiciler, kompakt şalterler, manyetik kontaktörler, açık tip şalterler, vakumlu kesiciler, vakumlu kontaktörler, vakum tüpleri, elektrik motorları, AG, OG ve YG motorları, Gemi jeneratörleri ve endüstriyel tip jeneratörler, güç elektroniği, Hyundai Electric OG ve AG İnvertörler, kontrol sistemleri, SCADA, güç otomasyonu, su iyileştirme, nükleer malzemeler, tren ve metro SCADA sistemi,araç trafik sistemi, yağ ve gaz SCADA sistemleri.

KAEL

1992 yılında İZMİR ilinde kurulmuştur. Kuruluşundan beri hep farklı olmayı, müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve yenilikçi düşünceyi ön planda tutan firmamız öncelikle aranan marka olmayı başarmış ve çok kısa zamanda emin adımlarla büyüyüp , geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Ar-ge 'ye verilen önem her geçen gün artmakta ve bunun sonucu pazarda yeri daha da perçinlenmektedir. Kalite ve geniş ürün gamı ile yeni pazarlar bulunmuş olup artık 42 ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir.

KAEL KALİTE POLİTİKASI

"Kaliteyi sağlamak hepimizin elindedir" cümlesini sloganımız olarak seçmiş bulunmaktayız. Bunu gerçekleştirmek için; Sağlıklı, güvenli bir çalışma ve çevre ortamı içerisinde yüksek moral değerlerine sahip olarak eğitilmiş, firmasına ve yaptığı işe sonuna kadar bağlı personel ile çalışmak. Üretim için en nitelikli hammadde va yan sanayi ürünlerini temin etmek. Müşteri şikayetlerini değerlendirmek düzeltici/önleyici faaliyetlerde bulunarak kanun ve tüzüklere uygun üretim yapmak, müşteri tatminini en üst düzeyde tutmak.

Müşteri taleplerini zamanında, güvenilir ve en ekonomik şekilde karşılayıp müşteri ile yapılan sözleşmeye uygun olarak istenilen miktarda, kalitede, terminde ürün sunmak. Yaratıcı fikirlere, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine verilen önem ile ürettiğimiz ürünlerle firmamızın pazar payını arttırarak, rekabet şansımızı yükseltmek. Üretimde son gelişmeleri takip ederek, mevcut ürün ve hizmet kalitesini sürekli daha mükemmele taşımak.

LS

LSIS’de, tüm çabamızı ve enerjimizi our ürün kalitesi’ne ve yenilikçi fikirlere ”odaklayarak ulusal endüstrinin güç sistemi ve otomasyon sektörlerine yönlendiriyoruz.Futur Smart Energy sloganı altında, güç sistemleri ve otomasyonun birleşmesinin yarattığı bu yeni Akıllı Enerji çağında bile, dünya standartlarında kalitemiz ve teknolojik kahramanlığımızla rekabetin önünde durmaya çalışıyoruz.

Enerji sistemleri alanında, özellikle Çin, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'daki küresel pazar payımızı genişletmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, otomasyon alanında ise dünya standartlarında teknolojileri güvence altına alarak küresel pazarlara adım atıyoruz.

SIEMENS

Siemens AG (Berlin ve Münih), 171 yıldır mühendislikte mükemmellik, inovasyon, kalite ve güvenilirlik yönleriyle öne çıkan uluslararası bir teknoloji şirketidir. Dünya çapında faaliyet gösteren şirket, elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanmaktadır. Enerji ve kaynakları verimli kullanan teknolojileri ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Siemens, verimli enerji üretimi ve enerji iletimi çözümleri tedarikinde lider konumda bulunmaktadır.

Siemens ayrıca altyapı çözümleriyle endüstri için otomasyon, sürücü ve yazılım çözümlerinde öncülük etmektedir. Şirket, bunun yanında önemli tıbbi görüntüleme sistemleri (bilgisayarlı tomografi, manyetik rezonans vb.) tedarikçilerindendir ve laboratuvar diagnostiği ile birlikte klinik IT alanlarında da lider konumdadır. 30 Eylül 2017 tarihinde sona eren 2017 mali yılında şirketin elde ettiği toplam cirosu 83 milyar Euro, net kârı ise 6,2 milyar Euro'dur. Eylül 2017 sonu itibariyle Siemens'in dünya genelindeki toplam çalışan sayısı yaklaşık 372 bindir.

SIEMENS'İN SEKTÖRDEKİ KONUMU

Siemens AG (Berlin ve Münih) 165 yıldan uzun bir süredir teknolojik mükemmelliği, inovasyonu, kaliteyi, güvenilirliği ve uluslararası faaliyetleri simgeleyen global bir teknoloji devi. Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan Siemens, 200'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın en büyük markalarından biri olan Siemens, denizüstü rüzgâr türbinlerinde birinci sırayı alırken, enerji üretimine yönelik kombine çevrim gaz türbinlerinde dünya liderlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor.

Siemens ayrıca, enerji iletimi çözümlerinde de önemli bir tedarikçi ve endüstriyel otomasyon, sürücüler, yazılım ve altyapı çözümlerinde de öncü bir şirket olarak konumlanıyor. Aynı zamanda, bilgisayarlı tomografi ve manyetik rezonans görüntüleme sistemleri gibi tıbbi görüntüleme cihazlarında da önemli tedarikçilerinden olan Siemens, laboratuvar diagnostiğinin yanı sıra klinik BT alanında da lider bir şirket.

TENSE

Firmamız ülkemizde enerjinin daha etkin kullanılmasına ve her geçen gün gelişen elektronik sektörünün önemli bir dalı olan endüstriyel otomasyon alanına uzman ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Endüstriyel elektronik alanında “Endüstriyel Koruma,Kontrol Röleleri ve Ölçü Aletleri” üreticisi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Hedefimiz, müşteri memnuniyeti esas alınarak gelişen teknolojiyi nihai kullanıcılara kaliteli ürünler olarak sunmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz endüstriyel elektronik alanında müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda özgün ürünleri ülkemize kazandırmaktır.

TENSE KALİTE POLİTAKASI

Türkiye'de ve dünyada sektöründe kalite ve standartlara yön vermek, söz konusu kalite olduğunda akla gelen ilk firma olmak, müşteri memnuniyeti odaklı kurum kültürümüz ile tüm dünyada örnek olmak, sektörümüzdeki teknoloijye öncü olmak, bilinçli tüketici kitlesinin ilk tercihi olmak.

İnsani, ahlaki ve etik değerlere bağlı kalarak, topluma ve doğal hayata karşı sorumluluk bilinci ile, tedarikçi ve müşterilerimizle bilgi ve tecrübelerimizi karşılıklı paylaşarak, kalite yönetim sistemi performansını sürekli iyileştirere, ürün/hizmet kaliteisni, teknolojik imkanları ve nitelikli personel gücünü kullarak, müşteri memnuniyeti düzeyini en üst seviyede tutmak noktasında kalite politikasını benimsemiştir.

TIBCON

Hindistan'daki en ünlü Kondansatör ve MPP Film üreticilerinden biri olan Tibrewala Electronics Limited (TEL), Asya, Afrika, Avustralya, Avrupa ve Amerika'da küresel pazarları yakalamak için büyük çaba harcayan seçkin 30 Milyon ABD Doları segmentine başarıyla ulaştı. Sektörde yaklaşık otuz yıllık bir geçmişe sahip olan TEL, tanınmış uluslararası markaların ve hatta savunma elektroniğinin endüstriyel makine ve ev aletlerinin imalatında paha biçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Halen ürünlerimizin% 40'ından fazlası yalnızca ihracat için ayrılmıştır. Bugün 15 Milyon ABD Dolarından fazla şaşırtıcı bir yatırımla, ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize, ülkenin sınai gücüne güçlü bir şekilde katkıda bulunan olağanüstü büyüme artışının eşiğinden gurur duyuyoruz.

ABB
ENTES
GRUP ARGE
HYUNDAI HEAVY
KAEL
LS
SIEMENS
TENSE
TIBCON

İNDİRİLEBİLİR İÇERİK:

ÜRÜN/FİYAT KATALOĞU

Acil Destek Hattı: 0 (212) 210 58 34

Bize ulaşarak destek alabilir veya linke tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz!